Λίγκα Πορτουγκάλ 2 - Πορτογαλία
Σάββατο, 10.10.2026
20:30
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Vizela |
| Εκτός έδρας: |
Λισαβόνα |
| Απόσταση: |
304.2 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
20:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.05 |
3.10 |
3.50 |
12 |
|
|
|
1.25 |
1.67 |
| 41% |
18% |
41% |
1.33 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 61% |
39% |
|
|
|
42% |
58% |
|
|
|
18% |
82% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2026-04-26 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2025-12-14 |
Σπόρτινγκ Β
|
0 - 1 |
Βιτζέλα
|
|
2017-02-09 |
Βιτζέλα
|
2 - 1 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2016-08-29 |
Σπόρτινγκ Β
|
1 - 2 |
Βιτζέλα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
0 |
|
2 |
2 |
0 |
| 100% |
0% |
0% |
|
50% |
50% |
0% |
Βιτζέλα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-14 |
Πόρτο Β
|
2 - 2 |
Βιτζέλα
|
|
2026-09-06 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Felgueiras 1932
|
|
2026-08-29 |
Τορεένσε
|
0 - 3 |
Βιτζέλα
|
|
2026-08-22 |
Βιτζέλα
|
0 - 0 |
Amarante
|
|
2026-08-16 |
Πορτιμονένσε
|
2 - 0 |
Βιτζέλα
|
|
2026-08-09 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Λεϊρία
|
|
2026-08-01 |
Βιτζέλα
|
0 - 1 |
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
2026-05-16 |
Τορεένσε
|
4 - 0 |
Βιτζέλα
|
|
2026-05-09 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Λεϊρία
|
|
2026-05-02 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
0 - 0 |
Βιτζέλα
|
|
2026-04-26 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-04-19 |
Βιτζέλα
|
0 - 2 |
Φαρένσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
5 |
3 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
42% |
25% |
17% |
Σπόρτινγκ Β τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-09-14 |
Σπόρτινγκ Β
|
1 - 2 |
Lusitania
|
|
2026-09-05 |
Φεϊρένσε
|
1 - 3 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-08-30 |
Σπόρτινγκ Β
|
2 - 1 |
Φαρένσε
|
|
2026-08-23 |
Πεναφιέλ
|
2 - 0 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-08-15 |
Σπόρτινγκ Β
|
1 - 0 |
Τσάβες
|
|
2026-08-09 |
AVS Futebol SAD
|
0 - 1 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-05-16 |
Ακαντόμικο Βισέου
|
0 - 0 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-05-09 |
Σπόρτινγκ Β
|
0 - 1 |
Πόρτο Β
|
|
2026-05-01 |
Σπόρτινγκ Β
|
0 - 1 |
Μπενφίκα Β
|
|
2026-04-26 |
Βιτζέλα
|
1 - 0 |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-04-20 |
Σπόρτινγκ Β
|
0 - 1 |
Felgueiras 1932
|
|
2026-04-11 |
Φαρένσε
|
2 - 1 |
Σπόρτινγκ Β
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
5 |
4 |
1 |
| 33% |
8% |
58% |
|
42% |
33% |
8% |
Βαθμολογία Λίγκα Πορτουγκάλ 2
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Lusitania |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
16 |
| 2 |
Πεναφιέλ |
7 |
4 |
1 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
13 |
| 3 |
Σπόρτινγκ Β |
6 |
4 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
12 |
| 4 |
Φαρένσε |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
11 |
| 5 |
Βιτζέλα |
6 |
3 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
11 |
| 6 |
Λεϊρία |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 7 |
Λεϊσόες |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 8 |
Μπενφίκα Β |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 9 |
AVS Futebol SAD |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 10 |
Τοντέλα |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
9 |
| 11 |
Ακαδέμικα |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
9 |
| 12 |
Πορτιμονένσε |
6 |
2 |
1 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
7 |
| 13 |
Felgueiras 1932 |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
6 |
| 14 |
Τορεένσε |
6 |
1 |
3 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
6 |
| 15 |
Amarante |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 16 |
Τσάβες |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
13 |
-8 |
4 |
| 17 |
Πόρτο Β |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
13 |
-9 |
4 |
| 18 |
Φεϊρένσε |
6 |
0 |
1 |
5 |
1 |
8 |
-7 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Βιτζέλα |
|
| Σπόρτινγκ Β |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Βιτζέλα |
Σπόρτινγκ Β |
| 1 |
Lusitania |
|
|
| 2 |
Πεναφιέλ |
|
2 - 0 |
| 3 |
Σπόρτινγκ Β |
|
- |
| 4 |
Φαρένσε |
|
|
| 5 |
Βιτζέλα |
- |
|
| 6 |
Λεϊρία |
1 - 0 |
|
| 7 |
Λεϊσόες |
|
|
| 8 |
Μπενφίκα Β |
|
|
| 9 |
AVS Futebol SAD |
|
0 - 1 |
| 10 |
Τοντέλα |
|
|
| 11 |
Ακαδέμικα |
|
|
| 12 |
Πορτιμονένσε |
|
|
| 13 |
Felgueiras 1932 |
1 - 0 |
|
| 14 |
Τορεένσε |
|
|
| 15 |
Amarante |
0 - 0 |
|
| 16 |
Τσάβες |
|
|
| 17 |
Πόρτο Β |
|
|
| 18 |
Φεϊρένσε |
|
1 - 3 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Βιτζέλα |
Σπόρτινγκ Β |
| Νίκες |
3 |
4 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
1 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
8 |
| Γκολ κατά |
4 |
6 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.17 |
1.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.67 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
83% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
33% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
17% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
33% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
17% |
17% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
2 |
2 |
| Ισοπαλίες |
1 |
0 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
2 |
4 |
| Γκολ κατά |
0 |
3 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.67 |
1.33 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.00 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
67% |
67% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
0% |
67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
0% |
33% |
| Πάνω 1.5 |
0% |
67% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
33% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
33% |
Συνολικές στατιστικές για το Λίγκα Πορτουγκάλ 2
| Αγώνες (55) |
| Εντός έδρας νίκες |
42% |
| Ισοπαλίες |
22% |
| Εκτός έδρας νίκες |
36% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
18% |
| Γκολ (130) |
| Γκολ ανά αγώνα |
2.36 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.18 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.18 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
71% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
64% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
42% |
| Πάνω 1.5 |
69% |
| Πάνω 2.5 |
45% |
| Πάνω 3.5 |
22% |
Βιτζέλα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-23 |
Τσάβες
|
- |
Βιτζέλα
|
|
2026-11-01 |
Βιτζέλα
|
- |
Ακαδέμικα
|
|
2026-11-06 |
AVS Futebol SAD
|
- |
Βιτζέλα
|
|
2026-11-15 |
Βιτζέλα
|
- |
Φεϊρένσε
|
|
2026-11-28 |
Lusitania
|
- |
Βιτζέλα
|
|
2026-12-06 |
Βιτζέλα
|
- |
Φαρένσε
|
Σπόρτινγκ Β επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-24 |
Σπόρτινγκ Β
|
- |
Πορτιμονένσε
|
|
2026-10-31 |
Λεϊσόες
|
- |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-11-08 |
Σπόρτινγκ Β
|
- |
Τοντέλα
|
|
2026-11-15 |
Λεϊρία
|
- |
Σπόρτινγκ Β
|
|
2026-11-30 |
Σπόρτινγκ Β
|
- |
Amarante
|
|
2026-12-06 |
Τορεένσε
|
- |
Σπόρτινγκ Β
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.05 |
3.10 |
3.50 |
| Πιθανότητα |
41% |
18% |
41% |
|
12 @ 1.33 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.25 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
50% |
50% |
|
1X @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.33 |
3.25 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.33 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.75 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.25 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.83 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
|
36% |
64% |
|
Όχι @ 1.83 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-10 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!