2η Λίγκα Τσεχίας
Παρασκευή, 09.10.2026
17:00
Βισότσινα Γιλάβα
Πρόστεγιοφ
2 - 2
(2 - 0, 0 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Jihlava |
| Εκτός έδρας: |
Prostejov |
| Απόσταση: |
109.9 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Jiraskove ulici
|
| Χωρητικότητα: |
4 132 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.65 |
3.40 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.10 |
| 54% |
29% |
17% |
1.65 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.38 |
1.53 |
| 75% |
25% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-04-03 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 1 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2025-08-22 |
Πρόστεγιοφ
|
0 - 3 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2025-04-04 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
3 - 0 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2024-08-23 |
Πρόστεγιοφ
|
2 - 1 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2024-04-27 |
Πρόστεγιοφ
|
3 - 0 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2023-10-01 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
2 - 1 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2023-04-29 |
Πρόστεγιοφ
|
1 - 0 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2022-10-07 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 1 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2022-04-23 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 0 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2021-10-16 |
Πρόστεγιοφ
|
2 - 1 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2021-04-15 |
Πρόστεγιοφ
|
2 - 4 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2020-10-02 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 2 |
Πρόστεγιοφ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
1 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
8% |
Βισότσινα Γιλάβα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-02 |
Σπάρτα Πράγας
|
5 - 3 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-09-18 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
3 - 2 |
Σλάβια Πράγας Β
|
|
2026-09-11 |
Ούστι Ναντ Λάμπεμ
|
1 - 2 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-09-04 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
2 - 0 |
Arsenal CL
|
|
2026-08-28 |
Ντούκλα Πράγας
|
3 - 1 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-08-21 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
0 - 1 |
Ταμπόρσκο
|
|
2026-08-15 |
Κρόμεριτζ
|
0 - 4 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-08-07 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 2 |
Πρίμπραμ
|
|
2026-08-01 |
Τρίνεκ
|
0 - 0 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-07-24 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
1 - 0 |
Βικτόρια Ζίζκοφ
|
|
2026-07-18 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
0 - 5 |
Παρντούμπιτσε
|
|
2026-07-01 |
Άουε
|
3 - 1 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
8% |
50% |
|
75% |
67% |
50% |
Πρόστεγιοφ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-10-02 |
Ζλιν
|
1 - 2 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-09-18 |
Πρόστεγιοφ
|
2 - 2 |
Ντούκλα Πράγας
|
|
2026-09-12 |
Arsenal CL
|
0 - 0 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-09-09 |
Πρόστεγιοφ
|
1 - 1 |
Σίγμα Όλομουτς
|
|
2026-09-04 |
Πρόστεγιοφ
|
1 - 1 |
Ταμπόρσκο
|
|
2026-08-29 |
Κρόμεριτζ
|
2 - 1 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-08-21 |
Πρόστεγιοφ
|
3 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-08-15 |
Πρίμπραμ
|
2 - 2 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-08-07 |
Πρόστεγιοφ
|
1 - 2 |
Κάρβινα
|
|
2026-07-31 |
Βικτόρια Ζίζκοφ
|
1 - 0 |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-07-24 |
Πρόστεγιοφ
|
1 - 1 |
Τρίνεκ
|
|
2026-07-17 |
Πρόστεγιοφ
|
2 - 1 |
Τιμ Βιέννης
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Βαθμολογία 2η Λίγκα Τσεχίας
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κάρβινα |
9 |
6 |
0 |
3 |
19 |
12 |
+7 |
18 |
| 2 |
Ούστι Ναντ Λάμπεμ |
9 |
5 |
3 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
18 |
| 3 |
Ντούκλα Πράγας |
9 |
5 |
2 |
2 |
18 |
13 |
+5 |
17 |
| 4 |
Βισότσινα Γιλάβα |
9 |
5 |
1 |
3 |
14 |
9 |
+5 |
16 |
| 5 |
Πρίμπραμ |
9 |
3 |
5 |
1 |
15 |
14 |
+1 |
14 |
| 6 |
Σλάβια Πράγας Β |
9 |
3 |
4 |
2 |
19 |
15 |
+4 |
13 |
| 7 |
Ταμπόρσκο |
9 |
3 |
4 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 8 |
Βλάσιμ |
9 |
3 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
12 |
| 9 |
Banik Ostrava B |
9 |
3 |
2 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
11 |
| 10 |
SK Kladno |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
10 |
| 11 |
Οπάβα |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
15 |
-2 |
10 |
| 12 |
Βικτόρια Ζίζκοφ |
9 |
3 |
1 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
10 |
| 13 |
Arsenal CL |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
16 |
-6 |
9 |
| 14 |
Πρόστεγιοφ |
9 |
1 |
5 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 15 |
Τρίνεκ |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
7 |
| 16 |
Κρόμεριτζ |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Βισότσινα Γιλάβα |
|
| Πρόστεγιοφ |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Βισότσινα Γιλάβα |
Πρόστεγιοφ |
| 1 |
Κάρβινα |
|
|
| 2 |
Ούστι Ναντ Λάμπεμ |
|
|
| 3 |
Ντούκλα Πράγας |
|
|
| 4 |
Βισότσινα Γιλάβα |
- |
|
| 5 |
Πρίμπραμ |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Σλάβια Πράγας Β |
3 - 2 |
|
| 7 |
Ταμπόρσκο |
0 - 1 |
|
| 8 |
Βλάσιμ |
|
|
| 9 |
Banik Ostrava B |
|
|
| 10 |
SK Kladno |
|
|
| 11 |
Οπάβα |
|
|
| 12 |
Βικτόρια Ζίζκοφ |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Arsenal CL |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Πρόστεγιοφ |
|
- |
| 15 |
Τρίνεκ |
|
|
| 16 |
Κρόμεριτζ |
|
2 - 1 |
Στατιστικά ομάδας
| |
Βισότσινα Γιλάβα |
Πρόστεγιοφ |
| Νίκες |
5 |
1 |
| Ισοπαλίες |
1 |
5 |
| Ήττες |
3 |
3 |
| Γκολ υπέρ |
14 |
11 |
| Γκολ κατά |
9 |
12 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.56 |
1.22 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.33 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
78% |
78% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
56% |
89% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
44% |
78% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
78% |
| Πάνω 2.5 |
56% |
56% |
| Πάνω 3.5 |
33% |
33% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
3 |
0 |
| Ισοπαλίες |
0 |
2 |
| Ήττες |
2 |
2 |
| Γκολ υπέρ |
7 |
3 |
| Γκολ κατά |
5 |
5 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
1.40 |
0.75 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
1.00 |
1.25 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
80% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
60% |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
40% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
60% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
40% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
20% |
25% |
Συνολικές στατιστικές για το 2η Λίγκα Τσεχίας
| Αγώνες (72) |
| Εντός έδρας νίκες |
43% |
| Ισοπαλίες |
33% |
| Εκτός έδρας νίκες |
24% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
30% |
| Γκολ (218) |
| Γκολ ανά αγώνα |
3.03 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.68 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
1.35 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
85% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
65% |
| Πάνω 1.5 |
82% |
| Πάνω 2.5 |
61% |
| Πάνω 3.5 |
40% |
Βισότσινα Γιλάβα επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-16 |
Οπάβα
|
- |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-10-23 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
- |
Βλάσιμ
|
|
2026-11-01 |
Banik Ostrava B
|
- |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-11-06 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
- |
Κάρβινα
|
|
2026-11-22 |
SK Kladno
|
- |
Βισότσινα Γιλάβα
|
|
2026-11-27 |
Βισότσινα Γιλάβα
|
- |
Τρίνεκ
|
Πρόστεγιοφ επόμενοι 6 αγώνες
|
2026-10-16 |
Πρόστεγιοφ
|
- |
Ούστι Ναντ Λάμπεμ
|
|
2026-10-25 |
Σλάβια Πράγας Β
|
- |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-10-30 |
Πρόστεγιοφ
|
- |
Οπάβα
|
|
2026-11-08 |
Banik Ostrava B
|
- |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-11-22 |
Βλάσιμ
|
- |
Πρόστεγιοφ
|
|
2026-11-28 |
Πρόστεγιοφ
|
- |
Βικτόρια Ζίζκοφ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.65 |
3.40 |
4.75 |
| Πιθανότητα |
54% |
29% |
17% |
|
1 @ 1.65 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.17 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
76% |
24% |
|
1X @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.60 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.60 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.38 |
1.53 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.53 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
|
62% |
38% |
|
Ναι @ 1.67 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-10-09 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!