Προ Λιγκ - Ιράν
Τετάρτη, 02.09.2026
15:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Isfahan |
| Εκτός έδρας: |
Τεχεράνη |
| Απόσταση: |
338.5 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
15:30 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
2.75 |
2.65 |
X2 |
|
|
|
1.43 |
1.39 |
| 20% |
53% |
27% |
1.39 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.73 |
1.98 |
|
|
|
3.40 |
1.28 |
|
|
|
7.50 |
1.08 |
| 55% |
45% |
|
|
|
24% |
76% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2026-01-16 |
Πεϊκάν
|
2 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2025-08-18 |
Ζομπ Αχάν
|
0 - 1 |
Πεϊκάν
|
|
2024-05-13 |
Ζομπ Αχάν
|
1 - 0 |
Πεϊκάν
|
|
2023-12-08 |
Πεϊκάν
|
0 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2023-03-05 |
Πεϊκάν
|
0 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2022-10-01 |
Ζομπ Αχάν
|
1 - 0 |
Πεϊκάν
|
|
2022-02-18 |
Ζομπ Αχάν
|
0 - 2 |
Πεϊκάν
|
|
2021-11-12 |
Πεϊκάν
|
1 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2021-03-17 |
Πεϊκάν
|
1 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2020-11-26 |
Ζομπ Αχάν
|
1 - 1 |
Πεϊκάν
|
|
2020-07-04 |
Ζομπ Αχάν
|
1 - 4 |
Πεϊκάν
|
|
2019-10-25 |
Πεϊκάν
|
2 - 1 |
Ζομπ Αχάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
5 |
2 |
1 |
| 17% |
25% |
58% |
|
42% |
17% |
8% |
Ζομπ Αχάν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-29 |
Φαχρ Σεπάσι
|
0 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-08-24 |
Ζομπ Αχάν
|
1 - 1 |
Mes Shahr Babak
|
|
2026-08-19 |
Μαλαβάν
|
2 - 1 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-08-15 |
Ζομπ Αχάν
|
0 - 0 |
Φουλάντ
|
|
2026-02-21 |
Φουλάντ
|
2 - 1 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-02-07 |
Αλουμίνιουμ Αράκ
|
1 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-02-02 |
Ζομπ Αχάν
|
2 - 1 |
Φαχρ Σεπάσι
|
|
2026-01-28 |
Μες Ραφσανιάν
|
0 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-01-23 |
Ζομπ Αχάν
|
0 - 0 |
Εστεγκλάλ Τεχράν
|
|
2026-01-16 |
Πεϊκάν
|
2 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2025-12-25 |
Εστεγκλάλ Κ.
|
2 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
|
2025-12-17 |
Ζομπ Αχάν
|
0 - 0 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
6 |
3 |
0 |
| 8% |
50% |
42% |
|
50% |
25% |
0% |
Πεϊκάν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2026-08-28 |
Πεϊκάν
|
0 - 0 |
Εστεγκλάλ Κ.
|
|
2026-08-24 |
Kheybar
|
2 - 3 |
Πεϊκάν
|
|
2026-08-18 |
Πεϊκάν
|
0 - 0 |
Γκολ Γκόχαρ
|
|
2026-08-14 |
Τρακτόρ
|
2 - 0 |
Πεϊκάν
|
|
2026-02-27 |
Πεϊκάν
|
0 - 0 |
Σεπαχάν
|
|
2026-02-20 |
Αλουμίνιουμ Αράκ
|
1 - 1 |
Πεϊκάν
|
|
2026-02-14 |
Πεϊκάν
|
0 - 2 |
Μες Ραφσανιάν
|
|
2026-02-08 |
Chadormalou
|
2 - 0 |
Πεϊκάν
|
|
2026-02-01 |
Πεϊκάν
|
1 - 0 |
Εστεγκλάλ Τεχράν
|
|
2026-01-28 |
Πεϊκάν
|
0 - 1 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
|
2026-01-23 |
Εστεγκλάλ Κ.
|
0 - 0 |
Πεϊκάν
|
|
2026-01-16 |
Πεϊκάν
|
2 - 0 |
Ζομπ Αχάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
6 |
1 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
50% |
8% |
8% |
Βαθμολογία Προ Λιγκ
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Τρακτόρ |
5 |
4 |
1 |
0 |
7 |
0 |
+7 |
13 |
| 2 |
Αλουμίνιουμ Αράκ |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
11 |
| 3 |
Εστεγκλάλ Τεχράν |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
0 |
+7 |
10 |
| 4 |
Περσέπολις |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 5 |
Γκολ Γκόχαρ |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 6 |
Φουλάντ |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 7 |
Φαχρ Σεπάσι |
4 |
1 |
3 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 8 |
Σεπαχάν |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
6 |
| 9 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 10 |
Πεϊκάν |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
5 |
| 11 |
Μαλαβάν |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
4 |
| 12 |
Kheybar |
4 |
0 |
3 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
3 |
| 13 |
Ζομπ Αχάν |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Σανάτ Ναφτ |
4 |
0 |
3 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 15 |
Mes Shahr Babak |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 16 |
Εστεγκλάλ Κ. |
5 |
0 |
3 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 17 |
Chadormalou |
5 |
0 |
2 |
3 |
1 |
8 |
-7 |
2 |
| 18 |
Νασάτζι Μαζανταράν |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Ζομπ Αχάν |
|
| Πεϊκάν |
|
| Εντός έδρας |
|
| Εκτός έδρας |
|
Αγώνες εντός έδρας/εκτός έδρας
| Θ |
Ομάδα |
Ζομπ Αχάν |
Πεϊκάν |
| 1 |
Τρακτόρ |
|
2 - 0 |
| 2 |
Αλουμίνιουμ Αράκ |
|
|
| 3 |
Εστεγκλάλ Τεχράν |
|
|
| 4 |
Περσέπολις |
|
|
| 5 |
Γκολ Γκόχαρ |
|
|
| 6 |
Φουλάντ |
0 - 0 |
|
| 7 |
Φαχρ Σεπάσι |
|
|
| 8 |
Σεπαχάν |
|
|
| 9 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν |
|
|
| 10 |
Πεϊκάν |
|
- |
| 11 |
Μαλαβάν |
|
|
| 12 |
Kheybar |
|
2 - 3 |
| 13 |
Ζομπ Αχάν |
- |
|
| 14 |
Σανάτ Ναφτ |
|
|
| 15 |
Mes Shahr Babak |
1 - 1 |
|
| 16 |
Εστεγκλάλ Κ. |
|
|
| 17 |
Chadormalou |
|
|
| 18 |
Νασάτζι Μαζανταράν |
|
|
Στατιστικά ομάδας
| |
Ζομπ Αχάν |
Πεϊκάν |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
3 |
2 |
| Ήττες |
1 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
2 |
3 |
| Γκολ κατά |
3 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.50 |
0.75 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.75 |
1.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
25% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
50% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
25% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
50% |
| Πάνω 2.5 |
25% |
25% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
25% |
| |
Εντός έδρας |
Εκτός έδρας |
| Νίκες |
0 |
1 |
| Ισοπαλίες |
2 |
0 |
| Ήττες |
0 |
1 |
| Γκολ υπέρ |
1 |
3 |
| Γκολ κατά |
1 |
4 |
| Μέσος γκολ που επιτεύχθησαν |
0.50 |
1.50 |
| Μέσος γκολ που δέχτηκε |
0.50 |
2.00 |
| Αγώνες γκολ που επιτεύχθησαν |
50% |
50% |
| Αγώνες γκολ που δέχτηκε |
50% |
100% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
50% |
50% |
| Πάνω 1.5 |
50% |
100% |
| Πάνω 2.5 |
0% |
50% |
| Πάνω 3.5 |
0% |
50% |
Συνολικές στατιστικές για το Προ Λιγκ
| Αγώνες (39) |
| Εντός έδρας νίκες |
26% |
| Ισοπαλίες |
44% |
| Εκτός έδρας νίκες |
31% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες |
13% |
| Γκολ (71) |
| Γκολ ανά αγώνα |
1.82 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.92 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα |
0.90 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
51% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν |
56% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
31% |
| Πάνω 1.5 |
67% |
| Πάνω 2.5 |
23% |
| Πάνω 3.5 |
10% |
Ζομπ Αχάν επόμενοι 2 αγώνες
|
2026-09-07 |
Περσέπολις
|
- |
Ζομπ Αχάν
|
|
2026-09-12 |
Ζομπ Αχάν
|
- |
Σεπαχάν
|
Πεϊκάν επόμενοι 2 αγώνες
|
2026-09-06 |
Πεϊκάν
|
- |
Σανάτ Ναφτ
|
|
2026-09-10 |
Εστεγκλάλ Τεχράν
|
- |
Πεϊκάν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.80 |
2.75 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
20% |
53% |
27% |
|
X2 @ 1.39 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.43 |
1.39 |
| Πιθανότητα |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.39 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
1.98 |
| Πιθανότητα |
|
55% |
45% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.73 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.40 |
1.28 |
| Πιθανότητα |
|
24% |
76% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
7.50 |
1.08 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.08 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.55 |
1.46 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Όχι @ 1.46 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2026-09-02 12:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!